Тестове:
Business Assistant︎ Тестове завдання із трьох невеличких частин︎

 
1

  • Зберіть топ-10 прикладів нестандартних та залучаючих подкастів про сучасне лідерство. Українські та англомовні. Аудіо та ютуб. Критерії: свіжі формати, у які залипаєш, дійсно цікаво та легко дивитися. 
2


Шлях клієнта: зайшлов у бот за лінком “записатись на курс”.

Результати взаємодії з ботом: дізнався все необхідне про курс, закрив декілька своїх заперечень та сумніві, надихнувся, оплатив, отримав доступ до навчальної платформи.
3

  • Уявіть, що клієнт звернувся до мене із наступним запитом:


“Доброго дня! Мені вас порекомендували як тренера з лідершипу креативних команд. Хотіла б поцікавитись, чи проводите ви навчання зараз для команд? Ми хочемо в компанії провести навчання, для наших тім лідів. В свій час тім лідами стали ті, хто не хотів бути ними і не вмів бути ними. Зараз маємо наслідки і помічаємо, що вони не вміють давати зворотні зв’язки, будувати команди і вирішувати проблеми, якщо вони виникають”.


Напишіть список додаткових запитань, якi варто задати клієнту на зідзвоні, щоб отримати цілісний та правдивий бриф — такий, на основі якого можна сформувати класну комерційну пропозицію для компанії від мене.~  • Надсилайте листа з тестовим завданням до 5 лютого включно на пошту talatach@gmail.com з темою “Business Assistant”.

    - Посилання на ваші соц. мережі.
    - Мотиваційне: чим вас цікавить співпраця саме зі мною, як бачите еффект партнерства для себе та для мене. Буде дуже цінно почути ✨
    - Очікування щодо зп при зайнятості ~ 2-4 години на день.Дякую!


З нетерпінням чекаю на знайомство з вами!


Mark