Лідерські
СупервізіїЗакритий клуб Наталії Тачинської для випускників всіх потоків курсу Strategic Leadership.

Щомісяця збираємось онлайн та прокачуємо фасилітаційні та коучингові компетенції, паралельно закриваючи власні запити.  Кожен приходить із індивідуальним запитом на зустріч та йде у співтворчіcть та співдослідження. 

Протягом Супервізії учасники міняються ролями: клієнт - коуч - спостерігач.

Кожен учасник за Супервізію проживає а) роль умовного «клієнта» — учасники групи в коучингових позиціях допомагають народити відповіді, б ) «лідера в коучинговій позиції» — допомагаючи кожному іншому учаснику з їх запитами;

Наталія фасилітує та супервізує зустріч: дає фідбек та підсвічує зони росту в коучинговій позиції учасників; деколи включається у коучинговій позиції, щоб допомогти учаснику-клієнту;
задає питання з коучингової позиції або дає менторську рекомендацію для групи;
також дає рекомендації де це доречно чи де група не знайшла відповіді.


У спільному чатику групи також можуть нестись рекомендації чи ідеї, спираючись на цінності, що вже близькі після курсу. Результат

 • Прокачуєте власну фасилітаційну та коучингову позицію, можете переносити її на роботу з командою або в життя у цілому

 • Розвиваєте автономність ваших команд, а звідси — вивільняєте фокус на СВОЇ задачі та пріоритети

 • Бачите спільні трабли у групі, відчуття “я не один/одна з цим”, знайоме вам із воркшопів на курсі 

 • Визначаєте суть у вашому запиті

 • Бачите нові кути зору на свою проблему

 • Народжуєте нові власні ідеї

 • Вносите ясність в своє бачення  

 • Отримуєте підтримку чи рекомендації
 • Бачите досвід інших: як обробляють виклики колеги як із більшим, так із меншим лідерським досвідом (а з подібними викликами можуть зустрічатись члени вашої команди, яких ви ростите), в командах на різних стадіях групової динаміки.

   


Формат

︎ Online, Zoom.

Міні-групи по 3-5 учасників.


︎ Частота

1 раз на місяць, доступ на 3 зустрічі.


︎ Тривалість

2-2,5 години кожна супервізія, в залежності від кількості учасників на поточну зустріч.

Вартість

 • €100 / супервізія, оплачується підписка одразу на 3 місяці = 3 зустрічі три місяці підряд. 

 • Загальна сума до сплати €300 з учасника у гривневому еквіваленті за курсом НБУ.

Відгуки:

 
Ось що говорять учасники про ефект від зустрічей: 


 • Важливий досвід з точку зору продовження курсу з лідерства, це бачити як у різних командах на різних рівнях групової динаміки хто і як вирішує виклики.

 • Дуже цікавий формат і я буду ще продовжувати. Цікаво спостерігати як за поверхневою проблемою є щось глибше та правдиве, цікаво це розпаковувати.

 • Спочатку мені подобалося бути тільки «клієнтом», але з другої зустрічі і в коучинговій позиції також. Дійсно, як м'яз напрацьовується дуже уважне слухання, яке я одразу несу та закріплюю на своїх підопічних на 1-to-1.  Відбувається відчутна адаптація до нової стратегії, що дозволяє і мені, і команді рости.

 • Виклик витримувати та тримати у фокусі запит людини, щоб допомагати знайти саме свої відповіді. Розмотати, що робити зараз, а до чого потім повернутися. Починаєш з одного, а виявляється проблема в іншому і варто спершу заглибитись в інше. Вчишся бачити суть запиту або допомагати іншим цю суть знаходити.

 • Тут safety space. Клієнтом бути дуже весело : ) Не даремно люди за це платять гроші. В позиції коуча бути важко, постійно лізуть мої судження і хочеться насипати менторських рекомендацій. Але це обмежує моїх співробітників у зростанні автономності.

 • Звісно свій кейс цікаво розбирати. Але коли тренується скіл усвідомленого активного слухання — цікаво через відповіді «клієнта» дивитися глибше. Спершу проблема здається поверхневою та легкою, «зараз ми швидко вирішимо». Та коли проявляються інші шари, стає зрозуміло, що в глибині запиту щось інше: проблема, яку ми одразу кинулися вирішувати — не основна. Тому тут є можливість знайти основну проблему, вирішувати саме те, що треба. А також в спільному обговоренні на супервізії можуть народитися нові неочевидні варіанти вирішення.

 • Мені подобається формат, і маленька група. Подобається, що ми один одного бачимо зі сторони, і себе бачимо зі сторони. В індивідуальному коучингу є можливість побути лише клієнтом, а тут — і «коучем» теж. Досвід коучингу дуже цінний, тому що він про те, щоб слухати активно, поглиблено, намагатись відчути та зрозуміти іншу точку зору, а не лише йти за першою реакцією «а я б зробив би так, а я знаю що так би точно спрацювало».

Як долучитись


 1. Повідомити, що готові долучитись ︎︎ в телеграм Наташі (на зв’язку пн-пт 11-19).
 2. Сплатити рахунок (ФОП 3 група), який буде надісланий після вашого сигналу про готовність взяти участь.  
 3. Додатись в ТГ-групу для учасників 3 місячного спринту (3 щомісячні зустрічі).
 4. Забронювати час та дати зустрічей, які надалі обиратимемо голосуванням в групі.
 5. Включитись в день Х до зуму з увімкненою камерою і налаштуванням на прийняття рішень про себе та своє лідерство.
* Запис також буде доступний, якщо ви форс-мажорно не зможете прийти, та вся ідея все ж приходити та брати свою користь ♥.

Коли


Наступний набір до груп супервізії  —  червень 2024.

︎︎ Напишіть Наталії, щоб приєднатися ︎

Є питання?


“Better call ︎Nata

Mark